Linkowanie pozostałych stron
Kontakt

P.P.H. Batkiewicz Sp.J.

M.J.G.S. Batkiewicz

ul. Waksmunadzka 220
34-400 Nowy Targ

tel.: +48 18 264 14 30
fax: +48 18 266 69 08

email: biuro@zphpolimer.plРусский, Українська, Беларуская
Anatolii Melnyk
Phone: +48 722 335 435
E-mail: a.melnyk@batkiewicz.com.pl

 

Wdrażanie nowych detali, usługi wtrysku, druk 3D:
Sebastian Batkiewicz
tel. kom.: +48 607 194 027


Mapa dojazdowa >>


 

A A A

O NAS

Firma Polimer istnieje na rynku polskim od 1980 roku. Działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i specjalizuje się w produkcji małych i średnich elementów.

Na początku działalności firmy, głównym asortymentem produkcyjnym były guziki do odzieży roboczej. W miarę upływu czasu profil produkcji ulegał zmianom, asortyment produktów powiększał się, a firma stopniowo umacniała swoją pozycję na rynku.

 

OFERTA DZISIAJ

Obecnie specjalizujemy się w produkcji małych i średnich elementów z tworzyw sztucznych dla branży reklamowej, odzieżowej, producentów plecaków, tornistrów, czapek, flag, banerów. Obok stałej produkcji realizujemy również usługi produkcyjne na zlecenie. Jesteśmy kooperantem wielu firm, dla których produkujemy elementy z tworzywa sztucznego na formach zrealizowanych pod zamówienie lub na formach należących do zleceniodawcy.Wykonujemy elementy z tworzyw sztucznych w dowolnych ilościach, z większości rodzajów tworzyw. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty w podstawowej kolorystyce. Zlecenia produkcyjne w kolorystyce innej niż podstawowa realizowane są przy zamówieniach powyżej 5000 sztuk.

 

Duże doświadczenie, nowoczesny park maszynowy, pozwalają nam utrzymać wyjątkowo niskie ceny oraz krótkie terminy realizacji przy zapewnieniu odpowiedniej jakości wyrobów. Oferujemy naszym klientom również pełną pomoc przy projektowaniu form wtryskowych na podstawie powierzonej dokumentacji lub dostarczonych wzorów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy